ПП "Вінс плюс"

Ваги електронні торгові Масса-К МК-ТВ21 використовуються підприємствами торгівлі та громадського харчування для зважування, фасування та підрахунку вартості товарів при торговельних, облікових а також технологічних операціях. Ці електронні ваги допоможуть Вам перетворити Ваш магазин і збільшити швидкість обслуговування покупців.

Ціна: Договірна

Торгові електронні ваги Масса-К МК - ТН11 призначені для зважування товарів, підрахунку вартості товарів і розрахунку здачі. Ваги електронні торгові мають вбудовані акумулятор який забезпечує до 100 годин роботи в автономному режимі.

Ціна: Договірна

Торговельні ваги Mettler Toledo Tiger можна використовувати на ринках, підприємствах роздрібної торгівлі та громадського харчування, в службах доставки. Електронні ваги є важливою різновидом торгового обладнання. Від їх якості і надійності залежить ефективність роботи продавця і рівень обслуговування покупців

Ціна: Договірна

Найпопулярніші вже багато років торгові ваги з дисплеєм на стійці. Вдала надійна конструкція, функціональність і простота роблять продуктові ваги АР - M кращими за співвідношенням "ціна-якість" серед конкурентів.

Ціна: Договірна

Торгові електронні ваги Масса-К МК-ТН21 ідеально підходять для використання підприємствами торгівлі та громадського харчування. Ваги призначені для зважування товарів, підрахунку вартості товарів і розрахунку здачі.

Ціна: Договірна

Електронні торгові ваги ICS-NT призначені для зважування різних вантажів при торгових, облікових і технологічних операціях, а також для фасування та розрахунку вартості товару на підприємствах торгівлі та громадського харчування.

Ціна: Договірна

НГЗ — 15 кг. ВТНЕ-15Т1К — торгові ваги електронні виробництва України без стійки. Мають яскравий двосторонній рідкокристалічний індикатор.Ціна: 2050 грн.


Корзина

Кількість позицій: 0

На сумму: 0 грн.

Замовити