ПП "Вінс плюс"

Товарні ваги з друком етикеток ТВ - М Р3 призначені для зважування та маркування товарів в цехах магазинів і на виробничих підприємствах.

Ціна: Договірна

Ваги електронні торгові Масса-К МК-ТВ21 використовуються підприємствами торгівлі та громадського харчування для зважування, фасування та підрахунку вартості товарів при торговельних, облікових а також технологічних операціях. Ці електронні ваги допоможуть Вам перетворити Ваш магазин і збільшити швидкість обслуговування покупців.

Ціна: Договірна

Торгові електронні ваги Масса-К МК - ТН11 призначені для зважування товарів, підрахунку вартості товарів і розрахунку здачі. Ваги електронні торгові мають вбудовані акумулятор який забезпечує до 100 годин роботи в автономному режимі.

Ціна: Договірна

Автоматична установка нуля, вибірка маси тари з діапазону зважування, дисплей з поворотною головкою в горизонтальній площині, мембранна клавіатура, платформа з нержавіючої сталі, двохдіапазонний режим работи.Автоматіческая установка нуля, вибірка маси тари з діапазону зважування, дисплей з поворотною головкою в горизонтальній площині, мембранна клавіатура, платформа з нержавіючої сталі, двохдіапазонний режим роботи.

Ціна: Договірна

Товарні ваги CAS BW в водозахисному виконанні - поворот і нахил вагового індикатора типу BI, водозахисні виконання по класу IP-65, датчик герметизований, обмежувальні упори для механічного захисту датчика, харчування від мережі через адаптер або від батарей.

Ціна: Договірна

Mettler Toledo Wildcat WS - новий представник сімейства платформних ваг Mettler Toledo, рекомендований для використання в сухих умовах. Ваги можуть використовуватися для стандартних вагових операцій в промисловості і торгівлі, прості в обігу і мобільні.

Ціна: Договірна

Електронні товарні ваги Масса-К TB-M А1 з автономним живленням призначені для зважування різних вантажів при облікових і технологічних операціях на промислових і торговельних підприємствах.

Ціна: Договірна

Електронні товарні ваги Масса-К TB-S A1 c автономним живленням призначені для зважування різних вантажів при облікових і технологічних операціях на промислових і торговельних підприємствах.

Ціна: Договірна

Ваги Mettler Toledo Tiger 3650 автоматично обчислюють вартість товару, підтримують функцію тарування, оснащені двома рідкокристалічними дисплеями з підсвічуванням і клавішами прямого вибору товарів. Широка функціональність ваг серії Tiger 3650 робить їх ідеальним рішенням для продовольчих магазинів самообслуговування різного типу.

Ціна: Договірна

Tiger 3610S призначені в основному для продовольчих магазинів самообслуговування різного типу, в тому числі супермаркетів і гіпермаркетів. Ваги підтримують функцію тарування і оснащені клавішами вибору товару. Ethernet з підтримкою протоколу TCP / IP забезпечує їх просту інтеграцію в мережеву інфраструктуру торгового підприємства.

Ціна: Договірна


Сторінка : 1   2   »

Корзина

Кількість позицій: 0

На сумму: 0 грн.

Замовити