ПП "Вінс плюс"

Грошовий ящик HPC 16S - обладнання, яке перевірено часом, має досить привабливу ціну і при цьому високу якість.

Ціна: Договірна

Грошові ящики литовського виробника HPC SYSTEM. Koнcтpукція відділення для купюp дозволяє мінятиїх ширину. Ящик має замок на два положення ключа - ящик закритий, ящик відкривається по команді інтефейсу. Поставляється з комплектом ключів в кількості 2 шт.

Ціна: Договірна

МІНІ-ФП54.01 - портативний фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM / GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для проводового підключення до інтернету. Працює з великою базою товарів.

Ціна: Договірна

Реєстратор електронний контрольно-касовий з КЛЕФ "МАРІЯ - 304Т" призначений для застосування в сферах: торгівля, громадське харчування, сфера послуг, ломбарди, автостанції, продаж ювелірних виробів та ін.

Ціна: Договірна

Касовий апарат для АЗС "POS Mini" має вбудований модем передачі фіскальних звітів і фіскальних чеків на сервер податкової служби, а також формує контрольну стрічку в електронному форматі, дозволяючи роздрукувати на касовому апараті копію будь-якого фіскального звіту або фіскального чека.

Ціна: Договірна

Портативний електронний контрольно-касовий апарат IKC-M510 використовується при готівковому / безготівковому розрахунку з покупцями за продані товари та послуги на підприємствах торгівлі

Ціна: Договірна

Електронний контрольно-касовий реєстратор IКС-Е810T використовується при готівковому і безготівковому розрахунку з покупцями за продані товари та послуги на підприємствах торгівлі, громадського харчування, у сфері послуг, при продажу ювелірних виробів, при внесенні платежів за послуги стільникового зв'язку мобільних операторів, в ломбардах.Ціна: Договірна

Переносний касовий апарат MG-V545T оснащений дисплеєм касира. Яскравий графічний LCD дисплей касира на 8 ліній і 22 символу в рядку спрощує процес відпустки і програмування товару.

Ціна: Договірна

MINI-Т400ME версії 4101-4 — касовий апарат з можливістю передачі даних по бездротових каналах зв’язку (GPRS). Зручна клавіатура з підсвічуванням. Графічний екран з підсвічуванням. Інтерфейси — 2хRS-232, 1xUSB.

Ціна: Договірна

Унікальний фіскальний реєстратор україно-польського виробництва з інтегрованим дисплеєм покупця. Що знижує його ціну в порівнянні з аналогами.

Ціна: Договірна


Сторінка : 1   2   »

Корзина

Кількість позицій: 0

На сумму: 0 грн.

Замовити