ПП "Вінс плюс"

Етикет пістолети Blitz Т117-А 2-це пристрій для маркування товарів, що відрізняється простотою і зручністю набору інформації і подальшого нанесення їх на товар. З його допомогою можна легко нанести цифробуквене інформацію: дата, ціна, № партії, код і т.д

Ціна: Договірна

Етикет пістолет Blitz С17 - це зручне пристрій, призначений для нанесення маркування на товар. Він відрізняється простотою і зручністю набору даних, які необхідно нанести на товар.

Ціна: Договірна

Аплікатор етикеток TOWA 65-60. Призначений для використання з етикетками розміром від 25 х 20 мм. до 60 х 60 мм. Максимальний діаметр завантажується рулону - 100мм. Автоматично, з використанням механічного сенсора, визначає початок етикетки, що виключає ручну прокрутку стрічки з етикетками

Ціна: Договірна

Аплікатор етикеток Dynamic LD70 забезпечує комфортну роботу завдяки мінімізації фізичних зусиль оператора при розклеювання етикеток.

Ціна: Договірна

Аплікатор етикеток TOWA 65-100. Призначений для використання з етикетками розміром від 55 х 20 мм. до 100 х 60 мм. Максимальний діаметр завантажується рулону - 100мм. Автоматично, з використанням механічного сенсора, визначає початок етикетки, що виключає ручну прокрутку стрічки з етикетками.

Ціна: Договірна

Голчастий пістолет Arrow 9S - це пристрій, призначений для кріплення ярликів до одягу, тканин, взуття, мішкам і т. Д. За допомогою пластикових з'єднувачів. Служить для збільшення продуктивності праці пакувальників, контролерів, маркувальників.

Ціна: 3019 грн.

Фарбувальні валики для етикет-пістолетів є витратним матеріалом в процесі маркування товару в роздрібній торгівлі за допомогою етикет пістолетів

Ціна: Договірна

Етикет пістолети Blitz Т117-А1 - це пристрій для маркування товарів, що відрізняється простотою і зручністю набору інформації і подальшого нанесення їх на товар. З його допомогою можна легко нанести цифробуквене інформацію: дата, ціна, № партії, код і т.д.

Ціна: Договірна

Етикет-пістолет Swing 2616 - це пристрій для маркування товарів, що відрізняється простотою і зручністю набору інформації і подальшого нанесення їх на товар.

Ціна: Договірна

За допомогою етикет-пістолета Blitz С20A спрощується рішення задачі по нанесенню цифробуквене інформації, такої, як: дата маркування, номер партії, ціна і код товару (напр. БЕЗ ГМО, ГОДЕН ДО, ДАТА ВІГОТ). Даний етикет-пістолет дозволяє наносити інформацію в дві смуги.

Ціна: Договірна


Сторінка : 1   2   »

Корзина

Кількість позицій: 0

На сумму: 0 грн.

Замовити