ПП "Вінс плюс"

Honeywell MS 3780 Fusion - багатоплощинного сканер кодів, що прийшов на зміну моделі MS 6720. У ньому використані оптичні і електронні розробки, реалізовані в сканерах серії Quantum - вже добре відомі і прийняті ринком.

Ціна: Договірна

ТЗД Datalogic Skorpio - легкий, ергономічний і надійний термінал збору даних з функціональними можливостями промислових ТСД. Модель оснащена сенсорним дисплеєм і 38-кнопкової клавіатурою, що дозволяє швидко і зручно вводити інформацію.

Ціна: Договірна

CipherLAB 83хх - серія індустріальних терміналів збору даних компанії CipherLAB. Термінали ідеально підходять для роботи у важких умовах складу або промислового підприємства. Клас захисту - IP65, найвищий показник для терміналів CipherLAB.

Ціна: Договірна

Високоергономічний дизайн і функціональність Symbol MC 3090 в поєднанні з можливостями глобальної сервісу і підтримки Symbol / Motorola, а також з програмним забезпеченням управління мобільного інфраструктурою роблять Symbol MC 3090 надійним, економічно ефективним рішенням для працівників роздрібної торгівлі.

Ціна: Договірна

Бездротовий сканер штрих-кодів Symbol LS4278 на базі новітніх технологій з підтримкою Bluetooth® забезпечує впевнене зчитування даних в будь-якій точці робочої території. Складний растр позбавляє від необхідності в точному націлювання, а можливість сканування на відстані до 15 метрів від бази дає оператору свободу переміщення.

Ціна: Договірна

Сканер Honeywell MS 3580 QuantumT - це компактний, точний і надійний багатоплощинний лазерний сканер зчитування штрихових кодів, виконаний в міцному захисному корпусі. Працюючи з QuantumT в Багатоплощинний режимі, ви отримаєте більш високу швидкість сканування в порівнянні з аналогами.

Ціна: Договірна

Високошвидкісний універсальний сканер штрих-кодів Symbol LS 9208 забезпечує економію часу, легко перемикається між настільним і ручним режимами роботи. Багатоплощинний сканування зі 100-рядковим растром забезпечує швидке зчитування штрих-кодів в довільному ракурсі.

Ціна: Договірна

Сканер штрих-кодів безпровідний MJ-6709 BluetoothЦіна: Договірна

Сканер штрих-коду Symbol LS-2208 USB

Ціна: Договірна

Ручний сканер штрих-кодів MJ-2808 з підставкою

Ціна: Договірна


Сторінка : 1   2   »

Корзина

Кількість позицій: 0

На сумму: 0 грн.

Замовити