ПП "Вінс плюс"

Ціну уточнюйте у менеджерів.
Лічильник банкнот економ-класу PRO 40 Neo призначений для перерахунку невеликих об'ємів банкнот різних держав, в тому числі гривень,російських рублів, USD і EURO. Підтримка сумування та фасовки купюр по 100, 50, 25, 20, 10 штук.

Ціна: Договірна

Лампи для детекторів валют

Ціна: Договірна

Інфрачервоні детектори серії PRO 1500 IR дозволяють провести експертну перевірку банкнот на справжність. Перевірка інфрачервоного образу на сьогоднішній день є найбільш надійним захистом від підроблених банкнот.

Ціна: Договірна

Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового свічення PRO 12 дозволяє розглянути деталі УФ-образу банкнот. Простота, надійність та доступність PRO 12 роблять його одним з найбільш масових детекторів у всьому світі.

Ціна: Договірна

Ультрафіолетові переглядові детектори DORS серії 100 (нова модифікація) призначені для професійного візуального контролю справжності банкнот різних валют, цінних паперів і т. Д.

Ціна: Договірна

Унікальні споживчі якості детектора валют Dors 60 - потужне джерело ультрафіолетового світла (сумарна потужність 8 Вт), компактні розміри і унікальна можливість кріплення до стіни дозволяють зручно розмістити детектор в касовому вузлі будь-якої конструкції.

Ціна: Договірна

Основні переваги лічильника банкнот PRO LD 70 - швидкий і точний перерахунок з одночасною перевіркою банкнот за розміром і оптичної щільності, можливість роботи з банкнотами різних держав (руб, USD, EURO і ін.), Звукова і кодова індикація помилок.

Ціна: Договірна

PRO 95 U - професійний лічильник банкнот банківського класу. Перерахує будь-які обсяги готівки з одночасною перевіркою справжності банкнот по 3-м видам детекції. Посилена механічна конструкція нового покоління.

Ціна: Договірна

PRO 57 - універсальний лічильник банкнот останнього покоління. Використовується в офісах, в касах магазинів, на підприємствах, в пунктах обміну валют. Призначений для перерахунку, підсумовування, фасовки і перевірки банкнот різних держав по одному виду детекції.

Ціна: Договірна

Dors 700 - лічильник банкнот з одночасною перевіркою автентичності, призначений для точного і надійного перерахунку будь-яких обсягів готівки.

Ціна: Договірна


Корзина

Кількість позицій: 0

На сумму: 0 грн.

Замовити