ПП "Вінс плюс"

Товарні ваги з друком етикеток ТВ - М Р3 призначені для зважування та маркування товарів в цехах магазинів і на виробничих підприємствах.

Ціна: Договірна

Автоматична установка нуля, вибірка маси тари з діапазону зважування, дисплей з поворотною головкою в горизонтальній площині, мембранна клавіатура, платформа з нержавіючої сталі, двохдіапазонний режим работи.Автоматіческая установка нуля, вибірка маси тари з діапазону зважування, дисплей з поворотною головкою в горизонтальній площині, мембранна клавіатура, платформа з нержавіючої сталі, двохдіапазонний режим роботи.

Ціна: Договірна

Товарні ваги CAS BW в водозахисному виконанні - поворот і нахил вагового індикатора типу BI, водозахисні виконання по класу IP-65, датчик герметизований, обмежувальні упори для механічного захисту датчика, харчування від мережі через адаптер або від батарей.

Ціна: Договірна

Mettler Toledo Wildcat WS - новий представник сімейства платформних ваг Mettler Toledo, рекомендований для використання в сухих умовах. Ваги можуть використовуватися для стандартних вагових операцій в промисловості і торгівлі, прості в обігу і мобільні.

Ціна: Договірна

Електронні товарні ваги Масса-К TB-M А1 з автономним живленням призначені для зважування різних вантажів при облікових і технологічних операціях на промислових і торговельних підприємствах.

Ціна: Договірна

Електронні товарні ваги Масса-К TB-S A1 c автономним живленням призначені для зважування різних вантажів при облікових і технологічних операціях на промислових і торговельних підприємствах.

Ціна: Договірна


Корзина

Кількість позицій: 0

На сумму: 0 грн.

Замовити