ПП "Вінс плюс"
Зміни законодавства про РРО та ПРРО на 2021 рік - 12.04.2020 16:22

ПП «Вінс Плюс»

комплексна автоматизація торгівлі, продаж, гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування касових апаратів та ПРРО.

1 грудня прийнято Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій".

Законом передбачено застосування РРО та ПРРО підприємцями які здійснюють реалізацію

  • Технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту та обслуговуванню.

  • лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;

  • ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння тощо.

Такі приватні підприємці застосовують РРО та ПРРО незалежно від обсягу доходу.

Для ФОП на єдиному податку передбачено граничний розмір доходу:

перша група – 167 МЗП,

друга група – 834 МЗП,

третя група – 1167 МЗП.

Законом відтерміновано до 1 січня 2022 року обов’язкове застосування РРО (ПРРО) для фізичних осіб - підприємців, які є платниками єдиного податку другої - четвертої груп та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує граничного обсягу доходу, встановленого для першої групи платників єдиного податку, крім тих, які провадять діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування.

Законом виключено норми щодо застосування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих до суб’єктів господарювання штрафних (фінансових) санкцій.

Законом скасовано штрафні санкції за невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті РРО, та за відсутність попереднього програмування товарів в РРО (ПРРО).


Корзина

Кількість позицій: 0

На сумму: 0 грн.

Замовити